Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/183)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 183 | Turnajů: 493

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové112913716 440
2.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic11911676 060
3.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk111012845 930
4.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová111012695 670
5.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov11210141484 450
6.Chára Jan CZE061717C9. Darts Krupka11259224 380
7.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň119111414 180
8.Chymčák Petr CZE074822BDC Alex Sokolov189254 170
9.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.112913644 000
10.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové1269223 130
11.Eigl Marian CZE072214CPivní Jistota Praha111012792 910
12.Foršt Pavel ml. CZE064951DMetro music club12912442 850
12.Petr Lukáš CZE066209BVoklik Benátky112610342 850
12.Šmejc Pavel CZE064949Havraň11248202 850
15.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky2911702 630
16.Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod1122 250
17.Oberfrank Tim WRD075450Germany11232 130
18.Vařejčko Marek CZE070512DExtrém Šilinkův Důl1179292 120
19.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice112442 050
20.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov1168301 910
21.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha99441 830
22.Hájek Šimon CZE060671AElita Jičín1111 650
23.Foršt Adam CZE064952Metro music club235111 590
24.Semsch Patrik CZE067962DMetro music club268221 580
25.Di Tullio Davide ITCH00264Italy11221 530
26.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.2911571 490
27.Lukš Dominik CZE053888Branišov246131 440
28.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně99491 430
29.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov156271 380
30.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem1111 350
31.Čáslavka Jaroslav CZE072294BVoklik Benátky134131 340
32.Morávek Tomáš CZE066479BPiráti Louny2221 300
33.Nizzaro Cristian ITVI03181Italy11231 210
34.Vojáček Roman CZE070922DH&H Project Most178251 160
35.Podlezl Matyáš CZE065779Máslojedy21331 130
36.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava99691 030
37.Rychecký Lukáš CZE049502Dušejov13419980
38.Nosek David CZE071452DHadi Smržovka9951970
39.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov8827840
40.Marek Adam CZE066213ADémoni Chotyně556810
40.Vondrus Tomáš CZE065778Máslojedy2133810
42.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most7728790
43.Mihulka Martin CZE069101BŠK Biřička Hradec Králové7724770
44.Tessaro Michele WRD075441Italy1122750
45.Červinka Jiří CZE075918DC Chvalkovice6622720
46.Suchánek Lukáš CZE075138BAŠK Velký Borek111700
46.Trefil Tomáš CZE074969Chlumec nad Cidlinou1122700
48.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc7720690
49.Jílek Adam CZE073552Rudoltice7730670
50.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc8825660
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 15:20:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement