Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Český pohár - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 72 | Turnajů: 130

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno112812345 150
2.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.112913564 060
3.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.112812633 550
4.Linhartová Linda CZE057957České Budějovice2810291 300
5.Skálová Alena CZE075400Dříteň279351 290
6.Bruhová Markéta CZE075597Most246101 160
7.Bártková Emma CZE078671Solnice1111 050
8.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín23517950
8.Petrová Kateřina CZE072672Česká Třebová1123950
8.Schaufelberger Naima SUI323110Switzerland1122950
11.Panošová Eliška CZE077722Mělník23523910
12.Dolečková Justýna CZE078228Luková1235870
13.Šteflíková Zdeňka CZE075596Litvínov222700
14.Zikešová Kristýna CZE076517Kájov111550
15.Zdychyncová Inka CZE066228České Budějovice222500
15.Mundiová Elizabeth WRD075478Slovakia111500
17.Tischerová Nikol CZE074568Úvaly444400
18.Kušnírová Nela CZE071315Velká Bíteš448380
19.Pitelová Vanessa CZE073657Žákava889360
19.Poláková Jana CZE073740Liberec8810360
19.Růžičková Lucie CZE063979Újezd nad Lesy444360
22.Charalambidu Simela CZE065945Šumperk113350
22.Vlnatá Anna CZE069894České Budějovice111350
24.Milá Johana CZE075100DŠK Posterguys OKO Plzeň334330
24.Reinišová Vanessa CZE073667Plzeň5524330
26.Pitelová Patricie CZE073656Žákava8811320
27.Vyhnánková Marie CZE074487( Klub Trefa Olomouc )3311310
28.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice4417300
29.Dosedlová Tereza CZE074501( Klub Trefa Olomouc )229260
30.Králová Barbora CZE075308Králova Lhota111250
31.Okrouhlíková Marie CZE057178444200
32.Jedličková Markéta CZE074486( Klub Trefa Olomouc )2210180
33.Bartková Vanessa CZE076491Praha338170
33.Maříková Magda CZE057366333170
35.Milá Rozárie CZE075101Plzeň223160
36.Hrubá Viktorie CZE077747Roudníček339150
37.Kerecmanova Annicka CZE075599Zbuch223140
37.Jedličková Aneta CZE074485( Klub Trefa Olomouc )229140
37.Šmerdová Nella CZE076058Praha222140
40.Šmerdová Ema CZE076059Praha222120
40.Vyhnánková Natálie CZE074488( Klub Trefa Olomouc )227120
42.Havlištová Simona CZE077843Liberec115110
42.Polívková Daniela CZE071495Nový Bor (okr. Česká Lípa)336110
42.Minaříková Nikol CZE077662Písek336110
45.Šulcová Barbora CZE071684Domasov226100
46.Mládková Kateřina CZE070692DBulldogs Libochovice11190
47.Ženková Barbora CZE074238Mimon22480
47.Róźańska Wanessa WRD075556Pniowek 43-251 ul. Zgodna 1622880
47.Jakubičková Markéta CZE077045Jílové u Držkova 2822280
50.Skalická Anežka CZE068384Úvaly11170
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 01:12:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement