Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/646)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 646 | Turnajů: 367

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary12418911 790
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1243101110 570
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov124789 920
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
3.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina124789 920
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou124411148 470
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
6.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary114666 650
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
7.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha11248246 410
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
8.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno114666 345
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
9.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha121446 270
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
10.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha124785 745
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
11.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava23555 620
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
12.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou1231775 340
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
13.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha24665 320
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
14.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim124411145 155
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
15.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov12335 125
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
16.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové12334 720
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary24664 645
Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
18.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 144994 370
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
19.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov114674 350
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
19.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice112454 350
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
21.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II12429164 335
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
22.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice1141784 300
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
23.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts24664 270
Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
24.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov112444 180
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 141663 945
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
26.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov131553 750
Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
26.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1113 750
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
28.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice111343 700
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
29.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov24663 630
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
29.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno122553 630
Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
31.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec14553 550
Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
32.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha1112553 460
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
33.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice14553 340
Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
34.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic14553 170
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
35.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)448123 120
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
36.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové14553 095
Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
37.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice4452 800
Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
38.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou24662 795
Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
39.Jirsová Kateřina CZE059482BKandráčovci Kolín1121552 720
Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
40.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov4442 700
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
40.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň4442 700
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
40.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec4452 700
Samlerová Michaela CZE048405Liberec
43.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň1112 670
Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's
44.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov134882 640
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
45.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary134892 630
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
46.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor41552 610
Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor
47.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník12332 605
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
48.Perglová Blanka CZE051118BCannabis 666 Žebrák4462 600
Hubáčková Michala CZE066019ACannabis 666 Žebrák
49.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň4442 500
Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
50.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic121442 420
Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 05:47:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement