Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/646)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky - archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 646 | Turnajů: 367

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
5.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou124411148 470
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
7.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha11248246 410
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
14.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim124411145 155
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
18.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 144994 370
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
35.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)448123 120
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
44.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov134882 640
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
45.Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary134892 630
Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
71.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha1146391 940
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub Ajeto z.s. Praha
75.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou34771 770
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
96.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha145171 330
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
102.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice347101 290
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
114.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha34771 050
Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha
147.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha24616880
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
214.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha1455570
Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha
214.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice1455570
Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
259.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice1455470
Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
297.Kopálková Zdeňka CZE050024BBílá Hora Praha4417400
Zahradníková Michaela CZE006828BDC Infarkt Praha
301.Schmidtová Věra CZE074483Praha 4449360
Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
364.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice449300
Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
366.Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha448280
Kopálková Zdeňka CZE050024BBílá Hora Praha
366.Kačerová Jana CZE000909Klub Ajeto z.s. Praha448280
Codlová Helena CZE000211Klub Ajeto z.s. Praha
428.Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha445240
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
430.Linhartová Linda CZE057957České Budějovice444200
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
434.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha445180
Filcíková Veronika CZE053865DDC The Worker Praha
434.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice445180
Bublová Vladislava CZE054463Rotava
434.Skalická Marie CZE062572Braník444180
Vítová Dagmar CZE014326DClasico My Praha
438.Buršíková Tamara CZE059864CKlub Ajeto z.s. Praha446160
Buršíková Karolína CZE074346Praha
438.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov446160
Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1243101110 570
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
70.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha213661 945
Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
88.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary33661 440
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
216.Kroužková Zuzana CZE0449831344560
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
244.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha1344540
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
256.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic1345480
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
429.Havránková Pavla CZE056801CJZD Praha333230
Sýkorová Petra CZE002708Praha 5
431.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha333190
Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
431.Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha334190
Zahradníková Michaela CZE006828BDC Infarkt Praha
442.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha333150
Emlerová Pavla CZE002922Klub Ajeto z.s. Praha
445.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha333130
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
449.Srnková Linda CZE073950Hostivice333110
Frýdová Anita CZE070334Praha
21.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II12429164 335
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
24.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov112444 180
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
32.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha1112553 460
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
55.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice122552 230
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
80.Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha122561 660
Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
89.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava32571 410
Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
139.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec11244920
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
149.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava11244870
Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
161.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha1233825
Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
179.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov2244700
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 19:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 20:03:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement