Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1835)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1835 | Turnajů: 5301

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha131418479 270
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most131115309 080
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava131115518 140
4.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava131418337 690
5.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou131418877 510
6.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha13812157 270
7.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice131418446 590
7.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec1314181016 590
10.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem131418496 330
11.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov131216336 230
12.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov131418695 990
13.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary131555 820
15.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic131418655 590
16.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic131317385 580
17.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov131216345 330
18.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov134885 190
19.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary133785 100
20.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou131216255 070
21.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň1359144 960
22.Radová Karla CZE000873AMostecký Most31417514 950
23.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha131418364 930
24.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín131418644 750
25.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové31417304 730
26.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice131418894 710
27.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha131418554 670
28.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice131418774 650
28.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou131216614 650
30.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov31417454 470
31.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín31417914 430
33.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice1314181344 410
36.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň13711124 300
38.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice131317404 220
40.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov13610124 170
41.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov31417384 130
42.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický1314181004 110
43.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice131418484 030
43.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň31215204 030
45.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou131317414 020
46.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov31215324 010
47.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice31417463 970
48.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník131418683 930
48.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec131418533 930
50.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník31417443 890
52.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň31316283 800
53.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.31417713 790
55.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc131418813 690
56.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek31417583 670
57.Otrubová Eva CZE029649Luleč131216213 650
58.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka31417713 630
58.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov1348103 630
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 05:22:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement