Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1768)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1768 | Turnajů: 4703

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
50.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem1113 700
330.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto1111 100
403.Johanidesová Pavla CZE038247CAsgard's Labiště Pardubice111900
471.Czudková Ivona CZE006173CAligators Návsí111750
538.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 111650
621.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov111550
710.Čeligová Vendula CZE060872BBabráci z Ostravy111450
710.Vítová Veronika CZE005236DClasico My Praha111450
710.Papoušková Veronika CZE071842CŽelvy Stádlec111450
710.Papoušková Kateřina CZE071841CŽelvy Stádlec111450
710.Šustrová Adéla CZE062162CŠK Stolinka Nový Bydžov111450
710.Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň111450
814.Láníková Dagmar CZE037385BFčely Střítež111350
814.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha111350
814.Schimmerlova Gabriela CZE079102Adamov111350
936.Derflerová Blažena CZE073717DKTM Staré Sedliště111250
936.Pikrtová Jana CZE055516Karlovy Vary111250
936.Špindlerová Sára CZE079380Black Panthers Luna M. Lázně111250
936.Hospodářská Kristýna CZE043011Jen tak Slavošovice111250
936.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb111250
936.Širerová Radka CZE080989Vodňany111250
936.Kyralová Adéla CZE080166Písek111250
936.Tomková Nikola CZE063256CRafanda Kaplice111250
936.Vránová Dana CZE027068CŠK Konec Světa Hyršov111250
936.Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň111250
936.Čermáková Lucie CZE078912Chomutov111250
1099.Steinhauserová Natálie CZE066683Krnov111150
1099.Novotná Jiřina CZE049730DHornets Darts Pardubice111150
1147.Šimková Nikola CZE079874Velká Kraš111130
1147.Příhodová Ladislava CZE003801Spolek Neratovických Šipkařů111130
1147.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice111130
1147.Linzerová Kamila CZE071611Orlova111130
1147.Zelenková Michaela CZE069221COtupělé hroty Praha111130
1147.Hodová Romana CZE074868Sušice111130
1197.Hlaváčková Ronnerová Helena CZE076725DDC Kačeři Otročín111110
1197.Hodanová Miroslava CZE048828BŠK Posterguys OKO Plzeň111110
1197.Fialová Nikola 1995CZE066641Ostrov111110
1197.Hrabalikova Markéta CZE079886Černá voda 24111110
1197.Bánovcová Pavlína CZE063823Krnov111110
1197.Spisarová Jitka CZE008244Spolek Neratovických Šipkařů111110
1197.Dosedlová Zuzana CZE078278Olomouc111110
1197.Lankašová Natálie CZE050591CŠK Medvědi Velký Třebešov111110
1197.Solilová Michaela CZE049839Moravany111110
1197.Filipčíková Martina CZE072973Praha111110
1197.Benešová Annemarie CZE051498Malé Svatoňovice111110
1197.Paulová Soňa CZE029054D50+ Litvínov111110
1266.Dvořáčková Leona CZE072180Jablonec nad Nisou11190
1266.Forman Michaela CZE058257CDC Double Tops Omega11190
1266.Pilařová Lenka CZE080931Trutnov11190
1266.Polzer Sylva CZE079303Štěpánov11190
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 05:00:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement