Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1768)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1768 | Turnajů: 4703

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
422.Adamcová Miroslava CZE075860CNevada bar Frýdek-Místek101011860
936.Adamcová Tereza CZE078594Žatec555250
147.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov31215452 250
69.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou111113323 300
739.Adamu Věra CZE077737Náchod8810420
521.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc121229660
1067.Andersová Sára CZE072803DLuftwaffe Poruba222160
1609.Andoniadu Markéta CZE000198BGrácie Brno11130
12.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary131555 820
1222.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno222100
1454.Antonínová Petra CZE062048DDvůr Králové n. L.11150
1609.Antonyová Zuzana CZE03032911130
1454.Ardonová Anna CZE079453Přerubenice11150
339.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice11011311 070
606.Audyová Iva CZE052191DČeští lvi Mimoň8816560
1121.Axmannová Nikola CZE076648Litovel222140
1454.Axmannová Viktorie CZE076649Litovel11150
1222.Babčová Martina CZE050467Ostrava222100
1454.Babečková Petra CZE081176Frýdek-Místek11150
1609.Bačínská Alena CZE080257Bruntál11130
978.Bačová Markéta CZE056368446220
602.Badová Sabina CZE076439Velvary111124570
797.Badová Věra CZE077614Nový Bor9910370
809.Bahulova Květa CZE074508Havířov - Město101013360
251.Balážová Adéla CZE077193DVarnsdorfský Sedláci21214211 480
1454.Balogova Anita CZE078972Plzeň11150
1067.Balogová Marcela CZE079534FP Darts Česká Lípa222160
1353.Balounová Kristýna CZE068808DŠipky Vraňany11170
961.Baňarová Iveta CZE079257Brno-město445240
1197.Bánovcová Pavlína CZE063823Krnov111110
1353.Barešová Petra CZE077618Žatec11170
854.Barošová Kateřina CZE044778Vsetín1233310
995.Barošová Tamara CZE078646Pivín333210
541.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec101017640
606.Bartošová Markéta CZE052187CLitoměřičtí Šamani8810560
809.Bartošová Martina CZE001319BSklípek Vrchlabí667360
156.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec2222 200
782.Bártová Iveta CZE038627Bohdalice666380
1176.Bártová Marie CZE079724Žiželice222120
1067.Bašič Lenka CZE064734CČeští lvi Mimoň222160
1121.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 222140
60.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary1359103 480
1454.Bauerová Veronika CZE080848Litovel11150
507.Bečková Kateřina CZE054341CHorní Rozptyly Praha121221680
1353.Bečková Pavla CZE029391Brno11170
1454.Bečvářová Alena CZE02665911150
1067.Bédiová Romana CZE050695Český Krumlov444160
367.Bednářová Hana CZE060400Brno121225980
1353.Bednářová Lenka CZE047591DBratrstvo RŠ Ostrava11170
1099.Beková Zuzana 2005CZE080943Holýšov333150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 03:51:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement