Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/216)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 216 | Turnajů: 759

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most314172720 300
2.Radová Karla CZE000873AMostecký Most314174920 000
3.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín314178118 100
4.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov314176317 400
5.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov314173216 800
5.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov314172816 800
7.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov314173015 800
8.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.314176915 400
9.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň314172814 500
10.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník314173914 300
11.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín314179112 200
12.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín14142912 000
13.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec214162011 900
14.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most314172411 500
15.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice314175611 400
16.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín114156510 800
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina114153010 500
18.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín314176110 000
19.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice1414449 600
20.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.11415309 200
21.Radová Jaroslava CZE056405Žatec31417389 100
21.Šulhová Zuzana CZE071313BH&H Project Most11415499 100
23.Janíčková Gabriela CZE079320Brloh21416368 800
24.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín31417668 200
25.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky11415597 800
26.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín31417267 600
27.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň3710107 550
28.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka1414267 500
28.Hůlková Zdeňka CZE077365Most1414317 500
30.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina23557 250
31.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov3811116 900
31.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka11415276 900
31.Jahodová Nataša CZE056390Pšov1414236 900
31.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice11415346 900
35.Endersová Nikola CZE075540DStrawberry Žatec11415356 300
35.Volková Petra CZE047270Most1414266 300
37.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov35896 150
38.Jelínková Pavla CZE046058Podbořany1414256 100
39.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina1414396 000
39.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín11415376 000
41.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka11314145 950
42.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky1414615 900
42.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice1414305 900
42.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov1414185 900
45.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec1414165 800
46.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec1414205 700
46.Panošová Eliška CZE077722Mělník1414345 700
48.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov1414215 600
48.Krupová Miluše CZE041946CMagistři Duo Most1414245 600
48.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov1414245 600
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.6.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 11:32:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement