Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/132)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Pardubicka - ženy abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 132 | Turnajů: 327

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže1430354426 700
2.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.1430358126 100
3.Koukolová Veronika CZE071349CGrizzly Litomyšl1430356224 300
4.Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky1430358622 500
5.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim1430356922 300
6.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice1423282919 350
7.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany430344317 000
8.Simonová Blanka CZE073524Choceň1226292916 100
9.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.1430356715 500
10.Hanovcová Karolína CZE070078BHornets Darts Pardubice30304515 300
11.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.1330343815 000
12.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.230325314 800
13.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany1314181813 800
14.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice1225282813 150
15.Vodvárková Martina CZE075014DPředhradská Letka130313613 000
16.Hamrníková Ivana CZE046013BHornets Darts Pardubice30304512 900
17.Heráková Marcela CZE059013BBuldoci Moravská Třebová128292912 600
18.Křížová Hana CZE056926DVokotrop Pardubice30304811 900
19.Novotná Jiřina CZE049730DHornets Darts Pardubice23232311 850
20.Navrátilová Věra CZE058588Moravská Třebová25252511 350
21.Řežábková Pavlína CZE008722DVokotrop Pardubice30303211 100
22.Nováková Jitka CZE067382DSací Komando Bučina28282810 600
23.Maturová Šárka CZE032521BHornets Darts Pardubice30304110 100
24.Kolářová Nikola CZE071139DŠroti Moravská Třebová2929299 950
25.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice2929299 750
26.Marusincova Natalie WRD073987Šipkaři Damníkov, z.s.3030379 200
27.Kopecká Bohdana CZE044593CSkarabeus Slatiňany111921219 050
28.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice4913148 850
29.Sedliská Adriena CZE071236DSací Komando Bučina2929298 750
30.Vítková Lenka CZE072234CŠipkaři Damníkov, z.s.22426268 700
31.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun21618188 500
32.Licková Helena CZE077162Hornets Darts Pardubice2424248 000
33.Pechová Aneta CZE067980CBuldoci Moravská Třebová2020207 900
34.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava33667 550
35.Sadílková Vlasta CZE013692CŠipkaři Lány2121217 250
36.Doležalová Miluše CZE000676CŠipkaři Lány1919197 150
37.Štěpánová Petra CZE058303DMordorští Vrhači Pardubice11819196 700
38.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice1818186 100
39.Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice21113135 950
40.Bednářová Monika Josefína CZE060442CVetřelci Litomyšl21012125 500
41.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov23555 450
42.Pátková Milada CZE076658Slatiňany1515154 750
43.Šmídková Petra CZE072230Krasíkov11011113 700
44.Králová Barbora CZE076840Janov1010103 100
45.Hanušová Pavlína CZE050059CSkarabeus Slatiňany5552 950
45.Macková Kristýna CZE073614DGold Panthers Česká Třebová9992 950
45.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun15662 950
48.Dolečková Justýna CZE078228Šipkaři Damníkov, z.s.8882 800
49.Zelenková Zuzana CZE066839Trefa "21" Chrudim32552 700
50.Norková Nikola CZE076710Dobříkov7772 650
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 16:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 16:56:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement