Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/981)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina630363743 200
2.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc630368639 000
3.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov530357035 500
4.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk230329134 900
5.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc2303211934 000
6.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany630367832 900
7.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk3303310532 800
7.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk30304432 800
9.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk330339732 600
10.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc5303513031 800
11.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc230324431 300
12.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice430347730 600
13.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc330339830 300
14.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané430345330 100
15.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk630366429 800
16.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc3303310629 700
17.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc430344929 600
18.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov230323828 200
19.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov30304828 100
20.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou3303314127 900
21.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov130316527 200
22.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané430343727 100
23.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice30305027 000
23.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk230327027 000
25.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc5303510726 900
26.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk2303210426 800
27.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves30304326 500
28.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov130319826 100
29.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc230325026 000
29.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk30304226 000
31.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc4303410925 800
31.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk230328825 800
33.Bilaj Patrik CZE063799BThe Rats Šumperk30305025 700
34.Savakov Dmitrij CZE056566ABarracudy Olomouc30303725 600
35.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov130316625 500
35.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov30304525 500
37.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc530358725 000
38.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany330336624 800
39.Fitz Daniel CZE001873Přerov 30304224 600
40.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané130316624 500
41.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov30305524 400
42.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané330335824 200
43.Kainer Radek CZE006734Hulín 30304024 100
44.Tomeček Jakub CZE052964BHanácká trefa Prostějov30303223 700
45.Svoboda Jakub CZE034996ABarracudy Olomouc27272723 650
46.Novák Petr 1978CZE006464AŠK Vyškov130313123 500
47.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk230327423 400
48.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc430348323 200
48.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice30303623 200
50.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli229313122 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 01:45:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement