Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1160)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČP dvojic žen - pro NSA

Pracovní | Jednotlivci ženy | Hráček: 1160 | Turnajů: 755

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice1244112012 360
2.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary12418911 790
3.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1244111210 640
4.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava1244111210 620
5.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha1244117010 240
6.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina124291010 120
7.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most12418910 010
8.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov124789 920
8.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo124789 920
10.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha124411568 780
11.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou124411168 570
12.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov114410128 560
13.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou124411168 510
14.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic124411188 400
15.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1141778 110
16.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň24410177 330
17.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha114410847 290
18.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary124777 240
19.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava24410297 170
20.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary1142886 930
21.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha124411936 765
22.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha114410126 705
23.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary124411366 620
24.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov124411166 580
25.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno1141776 515
26.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín124411926 385
27.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 124411136 320
28.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava124411256 170
29.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice1241896 150
30.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany123410126 110
31.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice124411135 960
32.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava2349105 940
32.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha24410555 940
34.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha24410395 860
35.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov1212665 775
36.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou123410105 570
37.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic124411345 540
38.Kadlecová Michaela 2001CZE072356CSDH Florián Proskovice114410145 470
39.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim124411165 435
40.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem24410255 410
41.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov122555 385
42.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří124785 360
43.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice114410175 230
44.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary24410135 165
45.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice124411165 155
46.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov124785 130
47.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov124411285 100
48.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov124310115 060
49.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice12429105 020
50.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II124411254 915
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 06:30:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement