Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/861)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Jižní Moravy - muži absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 861 | Turnajů: 1367

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno384051636 310
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno384051826 250
3.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno384051706 130
4.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno384051876 010
5.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno384051775 970
6.Vojta Radim CZE037412AYellov fish3840511155 820
7.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno384051925 620
8.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna3840511165 420
9.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 184049815 270
10.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice374050645 230
11.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno3840511055 150
12.Abrahámek Petr CZE001470BDC Fako Tuřany84048655 030
13.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish384051874 800
14.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko84048784 790
15.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka384051944 760
16.Knotek Petr CZE070431Třebíč84048944 670
16.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno384051874 670
18.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov343542434 650
19.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup54045494 590
20.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno384051854 550
21.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty84048804 410
21.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno164047494 410
23.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno84048684 290
24.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky284050514 270
25.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno384051874 180
26.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky3840511374 160
27.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno84048714 150
28.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno3840511214 040
28.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč64046564 040
30.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno2840501154 010
31.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno273948484 000
32.Přichystal Marek CZE028464Brno74047823 960
33.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno344047513 920
34.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno364049593 880
34.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč53843433 880
36.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno2840501143 870
37.Pelánek Josef CZE032954ADC Újezd u Brna74047493 790
38.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno384051963 730
39.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč64046683 710
40.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky33740403 670
41.Vlach Otakar CZE009658ADC Šipky Sloup63238383 650
41.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy184049963 650
43.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka284050853 590
44.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno364049653 570
45.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno840481293 550
46.Příkaský Robert CZE003719CFerrari bar Kyjov43438383 510
47.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec33134343 500
48.Král Roman CZE061381ASnipers Brno44044443 400
48.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany384051783 400
50.Kocur Martin CZE064289CZálesáci84048783 380
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 00:34:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement