Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/167)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Jižní Moravy - ženy absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 167 | Turnajů: 1167

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice3840511525 330
2.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno3840511244 290
3.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy184049584 200
4.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno3840511213 870
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko333036373 390
6.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko184049733 090
7.Pomahačová Jana CZE073597CHavlíčkův Brod384051862 930
8.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice184049952 880
8.Štefaneková Jana CZE059941Brno174048632 880
10.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice244046462 850
11.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno383748482 820
12.Novotná Kateřina CZE060496Brno64046702 620
13.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna184049602 560
14.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno63945452 500
15.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno384051692 490
16.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice234045462 420
16.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná143641412 420
18.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno154046482 370
19.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno284050662 350
20.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup54045502 240
21.Musílková Petra CZE061660Brno74047632 230
22.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno53742422 110
23.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko33740402 080
24.Dobešová Romana CZE076216Brno172836362 060
25.Havlíková Jana CZE071722DDC Zmije Třebíč34043452 020
26.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč64046491 990
27.Bednářová Hana CZE060400Brno54045451 980
28.Bukáčková Božena CZE060544Blansko64046551 900
29.Dörrerová Irena CZE056717Brno54045491 870
30.Jachimiaková Radka CZE074181Vyškov33336361 790
31.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko62430301 760
32.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno113941411 750
33.Pejchalová Lucie CZE050021Brno262533331 650
34.Vlachová Radka CZE030510Blansko53136361 560
35.Vítková Gabriela CZE054737Brno32326261 550
36.Valdová Leona CZE076166Kyjov41923231 400
37.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice31821211 380
38.Kolářová Lenka CZE007630DGolden Monsters Velvet Blansko32730301 330
39.Rozkopalová Hana CZE039678Brno23133331 280
40.Mašterová Petra CZE070990DDC Zmije Třebíč12425251 270
41.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup32427271 260
42.Veselá Veronika CZE024672Brno22830301 220
43.Zahradníková Jana CZE036379Brno2929291 120
44.Durďáková Soňa CZE071490Brno2323231 040
45.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna22325251 010
46.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish12710101 000
47.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno2182020940
48.Venhudová Pavlína CZE035559LL DC Chvalkovice2131515920
48.Cenková Katka CZE010879Brno 2131515920
50.Stehlíková Tereza CZE075717Letovice1171818870
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 07:28:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement