Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/605)
 NáhledTiskNahoru
2016 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 605 | Turnajů: 504

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice47474738 350
2.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli45454535 950
3.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička46464631 300
4.Maties Mihai CZE037708ADarts Prostějov50505030 900
5.Lasovský Pavel CZE050332Ivanovice na Hané41414123 650
6.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané45454521 950
7.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice30303021 900
8.Kučera Lukáš 1985CZE020258APanteři Hranice33333321 350
9.Miler Michal CZE047173Čelčice34343420 700
10.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc52525220 500
11.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov23232319 550
12.Selucký Bohumil CZE019217Olomouc 50505019 200
13.Kučera Václav CZE005427Šternberk 25252519 150
14.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc 28282818 800
15.Špaček Josef CZE033310Ivanovice na Hané38383818 600
16.Schwarz Václav CZE033298BProdarts club Lipník nad Bečvou31313118 250
17.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1 28282818 100
18.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc31313118 050
18.Novák František CZE000466BPunat Olomouc21212118 050
20.Fitz Daniel CZE001873Přerov 22222217 900
21.Sázel David CZE037020BKulturák Čehovice42424217 800
22.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov22222217 400
22.Popelka Marek CZE029651Vyškov20202017 400
24.Nerušil Tomáš CZE049315Uničov23232317 350
25.Novický Tomáš CZE046694Čehovice42424217 300
25.Kubíček Roman CZE047583Medlov26262617 300
27.Vysloužil Ladislav CZE035030BPunat Olomouc22222216 800
28.Hořín Marek 1973CZE032946Vítkov21212116 750
28.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice31313116 750
30.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc26262616 400
31.Zapletal Milan CZE004517Prostějov20202016 300
32.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno17171716 250
33.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov20202016 200
34.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov27272716 050
35.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ25252515 850
36.Navrátil Lukáš CZE047885Troubky24242415 600
37.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 29292915 550
37.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno25252515 550
39.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc19191915 450
40.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc26262614 900
41.Patka Jiří CZE035695BKomáři Komárov21212114 850
42.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka19191914 750
43.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany18181814 700
44.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice23232314 650
45.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka22222214 600
46.Nekl Martin CZE052398Dolany25252514 550
47.Kristen Zdeněk CZE019214Paseka22222214 500
47.Kopeček Jiří CZE043308Hranice na Moravě36363614 500
49.Kainer Radek CZE006734Hulín 23232314 350
49.Patka Josef CZE001118BKomáři Komárov25252514 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.6.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.6.2024 10:04:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement