Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1093)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1093 | Turnajů: 1065

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice6144150150150
2.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno6132138138138
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno6128134134134
4.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno294969696
5.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno293959595
6.Šeregely Roman CZE001239Brno94949494
7.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno479838383
8.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno180818181
9.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno377808080
10.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno672787878
10.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno78787878
12.Vojta Radim CZE037412AYellov fish369727272
12.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno666727272
14.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky566717171
14.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno665717171
16.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno664707070
16.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno268707070
18.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno662686868
18.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno266686868
20.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno67676767
21.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno462666666
22.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno461656565
22.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč65656565
24.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 64646464
25.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice457616161
25.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna358616161
25.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno556616161
28.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno456606060
29.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna455595959
29.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno653595959
31.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka157585858
32.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany253555555
32.Novotná Kateřina CZE060496Brno55555555
34.Štefaneková Jana CZE059941Brno54545454
34.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč54545454
34.Knotek Petr CZE070431Zálesáci54545454
37.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish647535353
37.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno548535353
39.Kůst Filip CZE063064Brno151525252
39.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno250525252
41.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy50505050
42.Říčan Vítězslav CZE066119Topas Club Brno445494949
42.Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno247494949
44.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno48484848
44.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno444484848
46.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty47474747
46.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno245474747
48.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno541464646
48.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy46464646
48.Turčín Ladislav CZE018323CDC Angry Birds Osmička Brno244464646
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 16:11:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement