Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/121)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 121 | Turnajů: 184

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové324274323 900
2.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka324278021 600
3.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové324275413 500
4.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové24244712 900
5.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 124254112 700
6.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové224265611 600
7.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 122232311 300
8.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové321242410 650
9.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys24242910 300
10.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové124252710 000
11.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové2020208 900
12.Štěpánová Helena CZE0242112424258 800
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov34778 400
14.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové11415157 800
15.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové2424307 500
16.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov34777 400
17.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 33667 150
18.Mannová Alena CZE053232CÚpice3811117 100
19.Šklíbová Michaela CZE077971Hradec Králové11617176 700
20.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov33666 550
20.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov21315156 550
22.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové11819196 400
23.Křížková Karolína CZE068961BŠK Biřička Hradec Králové1414146 100
24.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov34776 000
25.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice35885 950
26.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov23555 850
27.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové11011115 700
28.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice36995 600
29.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice17885 350
30.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov36995 300
31.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov33665 150
32.Kousalová Saša CZE011143Broumov 22445 100
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov33664 750
34.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany22444 700
35.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové1212124 600
36.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov36994 500
37.Zadrobílková Lenka CZE028947Hradec Králové1313134 250
38.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít18994 200
39.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice23554 150
40.Vraštilová Lenka CZE014382CHrobaři Hradec Králové1010103 800
40.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové1010103 800
42.Melicharová Nela CZE057628BVelký Třebešov12333 700
42.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové16773 700
44.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov24663 400
45.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice34773 300
46.Tůmová Barbora CZE075024CSkokani Trutnov22443 200
47.Hofmanová Petra CZE051245Brzice21332 850
47.Chrtová Petra CZE059122Hradec Králové7772 850
49.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka14552 800
50.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov22442 700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:18:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement