Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Severozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Schieferdecker Václav30:14Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)11:7Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Davídek Antonín28:21Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Brejcha Jiří31:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Malý Petr16:23Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov11:7Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Jičínský Milan24:17Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Šmejc Miroslav15:29Bašný David
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec4:14Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Tauš Václav13:30Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Skopalík Zbyněk17:27Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha5:13Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Moravec Jiří18:29Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor13:5DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Křepelka Čestmír27:18Malý Petr
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Bašný David18:26Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Březovský Bořivoj21:20Šmejc Miroslav
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Schieferdecker Václav30:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Davídek Antonín21:24Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň6:12Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Brejcha Jiří18:27Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Malý Petr20:24Bašný David
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Jičínský Milan25:19Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Šmejc Miroslav17:29Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Moravec Jiří22:26Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor12:640+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Křepelka Čestmír28:17Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Bašný David18:28Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Březovský Bořivoj12:29Malý Petr
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec7:11Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Tauš Václav19:27Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)11:7Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Skopalík Zbyněk26:17Kalášek Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 00:12:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement