Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK západ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023JC/DC Jičín14:4Orli Trutnov CJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří30:11Horák Karel
1.Ne3.9.2023GTA Sklípek Vrchlabí6:12Rally bar VrchlabíVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej17:28Cerman Josef
1.Ne3.9.2023Grizzly Chotěvice16:2HaFani TrutnovChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav32:7Kozák Matěj
1.Ne3.9.2023Orli Trutnov B5:13Rafani Dvůr KrálovéTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta18:28Bezstarosti Ondřej
1.Ne3.9.2023Továrna Prosečné12:6Na pohodu VítěznáProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš26:19Svoboda Stanislav
2.Ne10.9.2023Krakeni Dvůr Králové10:8Orli Trutnov BDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Trejtnar Radovan23:21Korotvička Tomáš
2.Ne10.9.2023Orli Trutnov C8:10GTA Sklípek VrchlabíTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel22:24Jurčo Ondřej
2.Ne10.9.2023Továrna Prosečné5:13JC/DC JičínProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš12:29Burdelák Lukáš
2.Ne10.9.2023Rafani Dvůr Králové10:8Bar Zámeček HostinnéDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej23:24Bartůněk Marek
2.Ne10.9.2023Na pohodu Vítězná13:5Černý Sup Starý Rokytník BVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Svoboda Stanislav26:14Bauer Jaromír
2.Ne10.9.2023Rally bar Vrchlabí12:6Grizzly ChotěviceVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Puš Josef29:20Šimanovský Miroslav
3.Ne17.9.2023JC/DC Jičín9:10Na pohodu VítěznáJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří21:26Svoboda Stanislav
3.Ne17.9.2023GTA Sklípek Vrchlabí8:10Továrna ProsečnéVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej19:24Renner Tadeáš
3.Ne17.9.2023Grizzly Chotěvice10:8Orli Trutnov CChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav24:19Horák Karel
3.Ne17.9.2023Orli Trutnov B15:3HaFani TrutnovTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta32:7Kozák Matěj
3.Ne17.9.2023Bar Zámeček Hostinné11:7Krakeni Dvůr KrálovéHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Böhm Jan27:21Jeník Tomáš
4.Ne24.9.2023Krakeni Dvůr Králové6:12Černý Sup Starý Rokytník BDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Mencl Miloš18:27Bauer Jaromír
4.Ne24.9.2023Továrna Prosečné10:8Grizzly ChotěviceProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš23:23Šimanovský Miroslav
4.Ne24.9.2023HaFani Trutnov12:6Bar Zámeček HostinnéTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj26:19Mrkvička Radek
4.Ne24.9.2023Na pohodu Vítězná7:11Rafani Dvůr KrálovéVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Svoboda Stanislav19:24Bezstarosti Ondřej
4.Ne24.9.2023Rally bar Vrchlabí9:10Orli Trutnov BVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef22:25Borůvka Lukáš
5.Ne1.10.2023GTA Sklípek Vrchlabí7:11Na pohodu VítěznáVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej20:24Farská Valérie
5.Ne1.10.2023Grizzly Chotěvice10:8JC/DC JičínChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav25:21Hrtús Lukáš
5.Ne1.10.2023Orli Trutnov B12:6Orli Trutnov CTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta27:17Horák Karel
5.Ne1.10.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8HaFani TrutnovStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:18Kozák Matěj
5.Ne1.10.2023Bar Zámeček Hostinné9:10Rally bar VrchlabíHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek23:23Cerman Josef
5.Ne1.10.2023Rafani Dvůr Králové13:5Krakeni Dvůr KrálovéDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej29:15Jeník Tomáš
6.Ne8.10.2023GTA Sklípek Vrchlabí11:7Grizzly ChotěviceVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej26:22Šimanovský Miroslav
6.Ne8.10.2023Orli Trutnov C11:7Bar Zámeček HostinnéTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel24:21Mrkvička Radek
6.Ne8.10.2023Továrna Prosečné13:5Orli Trutnov BProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš29:19Borůvka Lukáš
6.Ne8.10.2023HaFani Trutnov5:13Rafani Dvůr KrálovéTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj13:30Bezstarosti Ondřej
6.Ne8.10.2023Na pohodu Vítězná10:8Krakeni Dvůr KrálovéVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Svoboda Stanislav26:19Václavík Michal
6.Ne8.10.2023Rally bar Vrchlabí13:5Černý Sup Starý Rokytník BVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef29:16Hrnčíř Marcel
4.Ne15.10.2023JC/DC Jičín12:6GTA Sklípek VrchlabíJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub26:19Jurčo Ondřej
1.Ne15.10.2023Bar Zámeček Hostinné5:13Černý Sup Starý Rokytník BHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Böhm Jan18:31Hrnčíř Marcel
7.Ne22.10.2023Grizzly Chotěvice10:8Na pohodu VítěznáChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav24:20Svoboda Stanislav
7.Ne22.10.2023Orli Trutnov B8:10JC/DC JičínTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta22:24Burdelák Lukáš
7.Ne22.10.2023Černý Sup Starý Rokytník B8:10Orli Trutnov CStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:26Horák Karel
7.Ne22.10.2023Krakeni Dvůr Králové10:9HaFani TrutnovDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Voltr Martin22:23Kozák Matěj
7.Ne22.10.2023Bar Zámeček Hostinné3:15Továrna ProsečnéHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek12:32Renner Tadeáš
7.Ne22.10.2023Rafani Dvůr Králové10:9Rally bar VrchlabíDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej25:25Cerman Josef
8.Ne29.10.2023JC/DC Jičín11:7Bar Zámeček HostinnéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří24:21Mrkvička Radek
8.Ne29.10.2023Orli Trutnov C10:8Rafani Dvůr KrálovéTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel23:21Bezstarosti Ondřej
8.Ne29.10.2023Na pohodu Vítězná16:2HaFani TrutnovVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
14:00Farská Valérie33:9Lád Ondřej
8.Ne29.10.2023Továrna Prosečné11:7Černý Sup Starý Rokytník BProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš24:17Hrnčíř Marcel
8.Ne29.10.2023Rally bar Vrchlabí13:5Krakeni Dvůr KrálovéVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Puš Josef29:14Jeník Tomáš
9.Ne12.11.2023Orli Trutnov B10:9Grizzly ChotěviceTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta25:21Šimanovský Miroslav
9.Ne12.11.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8JC/DC JičínStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:21Hanzl Jiří
9.Ne12.11.2023Krakeni Dvůr Králové9:10Orli Trutnov CDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš21:21Horák Karel
9.Ne12.11.2023Bar Zámeček Hostinné10:8GTA Sklípek VrchlabíHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek24:22Jurčo Ondřej
9.Ne12.11.2023Rafani Dvůr Králové8:10Továrna ProsečnéDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej22:24Renner Tadeáš
9.Ne12.11.2023HaFani Trutnov6:12Rally bar VrchlabíTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj18:27Bjelková Barbora
10.Ne19.11.2023JC/DC Jičín12:6Rafani Dvůr KrálovéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš28:17Bezstarosti Ondřej
10.Ne19.11.2023GTA Sklípek Vrchlabí10:9Černý Sup Starý Rokytník BVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej22:22Hrnčíř Marcel
10.Ne19.11.2023Grizzly Chotěvice8:10Bar Zámeček HostinnéChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav20:25Bartůňková Veronika
10.Ne19.11.2023Orli Trutnov C8:10HaFani TrutnovTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel21:24Kozák Matěj
10.Ne19.11.2023Továrna Prosečné11:7Krakeni Dvůr KrálovéProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš23:19Trejtnar Radovan
10.Ne19.11.2023Na pohodu Vítězná8:10Rally bar VrchlabíVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie20:26Puš Josef
11.Ne26.11.2023Orli Trutnov B5:13Na pohodu VítěznáTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta14:30Blažek Miroslav
11.Ne26.11.2023Černý Sup Starý Rokytník B8:10Grizzly ChotěviceStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:25Šimanovský Miroslav
11.Ne26.11.2023Krakeni Dvůr Králové10:8JC/DC JičínDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš22:21Jína Radek
11.Ne26.11.2023HaFani Trutnov7:11Továrna ProsečnéTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
14:00Kozák Matěj18:26Renner Tadeáš
11.Ne26.11.2023Rafani Dvůr Králové12:6GTA Sklípek VrchlabíDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej24:17Jurčo Ondřej
11.Ne26.11.2023Rally bar Vrchlabí16:2Orli Trutnov CVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef32:11Horák Karel
12.Ne3.12.2023GTA Sklípek Vrchlabí11:7Krakeni Dvůr KrálovéVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej26:21Mencl Miloš
12.Ne3.12.2023Grizzly Chotěvice10:9Rafani Dvůr KrálovéChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav23:21Bezstarosti Ondřej
12.Ne3.12.2023Orli Trutnov B9:10Bar Zámeček HostinnéTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta23:23Mrkvička Radek
12.Ne3.12.2023Továrna Prosečné11:7Rally bar VrchlabíProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš25:21Puš Josef
12.Ne3.12.2023Na pohodu Vítězná12:6Orli Trutnov CVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie27:17Horák Karel
3.Ne10.12.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:8Rafani Dvůr KrálovéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel26:19Bezstarosti Ondřej
8.Ne10.12.2023GTA Sklípek Vrchlabí8:10Orli Trutnov BVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Jurčo Ondřej16:25Adámková Arleta
13.Ne17.12.2023Černý Sup Starý Rokytník B10:9Orli Trutnov BStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:23Adámková Arleta
13.Ne17.12.2023Krakeni Dvůr Králové8:10Grizzly ChotěviceDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Mencl Miloš23:25Šimanovský Miroslav
13.Ne17.12.2023Orli Trutnov C5:13Továrna ProsečnéTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel16:28Renner Tadeáš
13.Ne17.12.2023Bar Zámeček Hostinné9:10Na pohodu VítěznáHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek23:22Farská Valérie
13.Ne17.12.2023HaFani Trutnov13:5GTA Sklípek VrchlabíTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj27:13Jurčo Ondřej
13.Ne17.12.2023Rally bar Vrchlabí7:11JC/DC JičínVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef20:26Burdelák Lukáš
14.Ne14.1.2024Orli Trutnov C6:12JC/DC JičínTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel15:26Burdelák Lukáš
14.Ne14.1.2024Na pohodu Vítězná8:10Továrna ProsečnéVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie20:22Renner Tadeáš
14.Ne14.1.2024HaFani Trutnov10:9Grizzly ChotěviceTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj23:22Šimanovský Miroslav
14.Ne14.1.2024Rafani Dvůr Králové10:8Orli Trutnov BDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej26:20Adámková Arleta
14.Ne14.1.2024Rally bar Vrchlabí12:6GTA Sklípek VrchlabíVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef27:14Mottl Jan
14.So20.1.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8Bar Zámeček HostinnéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:20Mrkvička Radek
12.Ne21.1.2024JC/DC Jičín12:6HaFani TrutnovJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří26:16Kozák Matěj
15.Ne28.1.2024JC/DC Jičín12:6Továrna ProsečnéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš29:17Novotný Vojtěch
15.Ne28.1.2024Orli Trutnov B8:10Krakeni Dvůr KrálovéTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta23:22Trejtnar Radovan
15.Ne28.1.2024Grizzly Chotěvice6:12Rally bar VrchlabíChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav17:27Cerman Josef
15.Ne28.1.2024GTA Sklípek Vrchlabí7:11Orli Trutnov CVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan17:27Horák Karel
15.Ne28.1.2024Černý Sup Starý Rokytník B12:6Na pohodu VítěznáStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel29:18Farská Valérie
15.Ne28.1.2024Bar Zámeček Hostinné13:5Rafani Dvůr KrálovéHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek29:16Bezstarosti Ondřej
16.Ne4.2.2024Orli Trutnov C9:10Grizzly ChotěviceTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel20:25Šimanovský Miroslav
16.Ne4.2.2024Krakeni Dvůr Králové10:8Bar Zámeček HostinnéDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš24:23Mrkvička Radek
16.Ne4.2.2024Na pohodu Vítězná12:6JC/DC JičínVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie27:18Vojtíšek Jakub
16.Ne4.2.2024Továrna Prosečné10:9GTA Sklípek VrchlabíProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš22:23Mottl Jan
16.Ne4.2.2024HaFani Trutnov9:10Orli Trutnov BTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj22:22Adámková Arleta
16.Ne4.2.2024Rafani Dvůr Králové10:8Černý Sup Starý Rokytník BDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej24:21Hrnčíř Marcel
17.Ne11.2.2024Grizzly Chotěvice6:12Továrna ProsečnéChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav17:27Renner Tadeáš
17.Ne11.2.2024GTA Sklípek Vrchlabí7:11JC/DC JičínVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan20:26Burdelák Lukáš
17.Ne11.2.2024Černý Sup Starý Rokytník B11:7Krakeni Dvůr KrálovéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel28:20Mencl Dominik
17.Ne11.2.2024Orli Trutnov B6:12Rally bar VrchlabíTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta17:27Bjelková Barbora
17.Ne11.2.2024Bar Zámeček Hostinné7:11HaFani TrutnovHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek20:27Kozák Matěj
17.Ne11.2.2024Rafani Dvůr Králové6:12Na pohodu VítěznáDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej17:25Farská Valérie
18.Ne25.2.2024JC/DC Jičín11:7Grizzly ChotěviceJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Burdelák Lukáš27:18Šimanovský Miroslav
18.Ne25.2.2024Orli Trutnov C11:7Orli Trutnov BTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Tomcsányi Aleš25:16Adámková Arleta
18.Ne25.2.2024Krakeni Dvůr Králové8:10Rafani Dvůr KrálovéDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Mencl Miloš16:26Bezstarosti Ondřej
18.Ne25.2.2024Na pohodu Vítězná12:6GTA Sklípek VrchlabíVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie27:17Mottl Jan
18.Ne25.2.2024HaFani Trutnov10:9Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj23:26Hrnčíř Marcel
18.Ne25.2.2024Rally bar Vrchlabí10:8Bar Zámeček HostinnéVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Bjelková Barbora27:19Mrkvička Radek
19.Ne3.3.2024Orli Trutnov B6:12Továrna ProsečnéTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta17:27Renner Tadeáš
19.Ne3.3.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8Rally bar VrchlabíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel23:20Cerman Josef
19.Ne3.3.2024Krakeni Dvůr Králové4:14Na pohodu VítěznáDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš13:29Farská Valérie
19.Ne3.3.2024Rafani Dvůr Králové10:8HaFani TrutnovDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej24:20Kozák Matěj
19.Ne3.3.2024Bar Zámeček Hostinné8:10Orli Trutnov CHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek21:23Tomcsányi Aleš
20.Ne10.3.2024JC/DC Jičín16:2Orli Trutnov BJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Svoboda Pavel34:4Vokounová Simona
20.Ne10.3.2024Orli Trutnov C10:8Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel24:23Hrnčíř Marcel
20.Ne10.3.2024Na pohodu Vítězná12:6Grizzly ChotěviceVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie26:16Šimanovský Miroslav
20.Ne10.3.2024Továrna Prosečné13:5Bar Zámeček HostinnéProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš27:17Mrkvička Radek
20.Ne10.3.2024HaFani Trutnov13:5Krakeni Dvůr KrálovéTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj27:14Mencl Dominik
20.Ne10.3.2024Rally bar Vrchlabí9:10Rafani Dvůr KrálovéVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef21:24Bezstarosti Ondřej
21.Ne17.3.2024Černý Sup Starý Rokytník B8:10Továrna ProsečnéStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel21:21Renner Tadeáš
21.Ne17.3.2024Orli Trutnov B7:11GTA Sklípek VrchlabíTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta21:26Mottl Jan
21.Ne17.3.2024Krakeni Dvůr Králové7:11Rally bar VrchlabíDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš19:26Bjelková Barbora
21.Ne17.3.2024Bar Zámeček Hostinné6:12JC/DC JičínHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek17:28Burdelák Lukáš
21.Ne17.3.2024Rafani Dvůr Králové13:5Orli Trutnov CDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej28:15Horák Karel
21.Ne17.3.2024HaFani Trutnov13:5Na pohodu VítěznáTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj27:15Farská Valérie
22.Ne24.3.2024Grizzly Chotěvice7:11Orli Trutnov BChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav18:26Adámková Arleta
22.Ne24.3.2024GTA Sklípek Vrchlabí11:7Bar Zámeček HostinnéVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan27:17Mrkvička Radek
22.Ne24.3.2024JC/DC Jičín13:5Černý Sup Starý Rokytník BJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub29:15Hrnčíř Marcel
22.Ne24.3.2024Továrna Prosečné7:11Rafani Dvůr KrálovéProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš20:25Bezstarosti Ondřej
22.Ne24.3.2024Rally bar Vrchlabí12:6HaFani TrutnovVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef27:16Kozák Matěj
22.Ne31.3.2024Orli Trutnov C10:9Krakeni Dvůr KrálovéTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel23:21Jeník Tomáš
23.Ne7.4.2024Krakeni Dvůr Králové7:11Továrna ProsečnéDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Trejtnar Radovan17:27Renner Tadeáš
23.Ne7.4.2024Černý Sup Starý Rokytník B10:8GTA Sklípek VrchlabíStarý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov 
14:00Hrnčíř Marcel24:22Mottl Jan
23.Ne7.4.2024Rafani Dvůr Králové8:10JC/DC JičínDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej23:22Burdelák Lukáš
23.Ne7.4.2024Bar Zámeček Hostinné10:8Grizzly ChotěviceHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek25:17Šimanovský Miroslav
23.Ne7.4.2024HaFani Trutnov9:10Orli Trutnov CTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj21:19Horák Karel
23.Ne7.4.2024Rally bar Vrchlabí12:6Na pohodu VítěznáVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef28:17Farská Valérie
24.Ne14.4.2024Grizzly Chotěvice10:8Černý Sup Starý Rokytník BChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav24:19Hrnčíř Marcel
24.Ne14.4.2024GTA Sklípek Vrchlabí5:13Rafani Dvůr KrálovéVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan13:28Bezstarosti Ondřej
24.Ne14.4.2024JC/DC Jičín14:4Krakeni Dvůr KrálovéJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Hanzl Jiří31:16Jeník Tomáš
24.Ne14.4.2024Orli Trutnov C7:11Rally bar VrchlabíTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel22:25Bjelková Barbora
24.Ne14.4.2024Na pohodu Vítězná7:11Orli Trutnov BVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie19:25Borůvka Lukáš
24.Ne14.4.2024Továrna Prosečné10:8HaFani TrutnovProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
15:00Renner Tadeáš24:19Kozák Matěj
19.Ne21.4.2024Grizzly Chotěvice10:8GTA Sklípek VrchlabíChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav22:19Jurčo Ondřej
25.Ne28.4.2024Krakeni Dvůr Králové10:9GTA Sklípek VrchlabíDvůr Králové Xko bar, Dvůr Králové nad Labem 
14:00Jeník Tomáš23:21Mottl Jan
25.Ne28.4.2024Orli Trutnov C8:10Na pohodu VítěznáTrutnov Mládežnická sportbar, Trutnov 
14:00Horák Karel22:24Blažek Miroslav
25.Ne28.4.2024HaFani Trutnov12:6JC/DC JičínTrutnov Na Růžku pivní bar, Trutnov 
15:00Kozák Matěj26:17Hanzl Jiří
25.Ne28.4.2024Rafani Dvůr Králové8:10Grizzly ChotěviceDvůr Králové Strž sport bar, Dvůr Králové nad Labem 
15:00Bezstarosti Ondřej21:24Šimanovský Miroslav
25.Ne28.4.2024Bar Zámeček Hostinné7:11Orli Trutnov BHostinné Zámeček bar, Hostinné 
15:00Mrkvička Radek18:24Adámková Arleta
25.Ne28.4.2024Rally bar Vrchlabí11:7Továrna ProsečnéVrchlabí Rally bar, Vrchlabí 
16:00Cerman Josef24:17Renner Tadeáš
26.So11.5.2024Továrna Prosečné7:11Orli Trutnov CProsečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné 
14:00Renner Tadeáš22:26Horák Karel
26.Ne12.5.2024Orli Trutnov B5:13Černý Sup Starý Rokytník BTrutnov Formanka Úsvit, Trutnov 
14:00Adámková Arleta13:28Hrnčíř Marcel
26.Ne12.5.2024Grizzly Chotěvice5:13Krakeni Dvůr KrálovéChotěvice Klub přátel myslivosti, Chotěvice 
14:00Šimanovský Miroslav13:29Jeník Tomáš
26.Ne12.5.2024GTA Sklípek Vrchlabí10:9HaFani TrutnovVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
14:00Mottl Jan19:21Kozák Matěj
26.Ne12.5.2024JC/DC Jičín11:7Rally bar VrchlabíJičín Šenk na hrázi, Jičín 
14:00Vojtíšek Jakub23:21Cerman Josef
26.Ne12.5.2024Na pohodu Vítězná11:7Bar Zámeček HostinnéVítězná-Kocléřov Sportcentrum, Vítězná 
15:00Farská Valérie25:19Mrkvička Radek
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 21:04:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement