Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga ŽENY
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St6.9.2023Příšerky sro Praha8:3Slepičí úlet Libčice nad VltavouKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina16:9Váňová Jitka
1.St6.9.2023Pinkies Praha10:1Neškodný koťátka Praha 
20:00Šnejdarová Jitka21:6Kubinová Nina
1.St6.9.2023Mártyho andílci Praha6:5Sestřičky Praha 
20:00Junová Petra15:14Zahradníková Michaela
1.St13.9.2023Noční můry z Ajeta Praha6:5Bizonky z Ajeta PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva15:12Kozlová Michaela
2.St20.9.2023Veselé Střelky Kolín7:4Mártyho andílci PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina15:9Vendišová Ivana
2.St20.9.2023Neškodný koťátka Praha6:5Slepičí úlet Libčice nad VltavouPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina16:11Nováková Zuzana
2.St20.9.2023Pinkies Praha4:7Sestřičky Praha 
20:00Šnejdarová Jitka10:14Rajmanová Marcela
2.St27.9.2023Příšerky sro Praha5:6Noční můry z Ajeta PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina12:15Prokýšková Eva
3.St4.10.2023Slepičí úlet Libčice nad Vltavou4:7Pinkies PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
20:00Váňová Jitka10:15Šnejdarová Jitka
3.St4.10.2023Noční můry z Ajeta Praha7:4Neškodný koťátka PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva15:12Kubinová Nina
3.St4.10.2023Mártyho andílci Praha2:9Bizonky z Ajeta Praha 
20:00Junová Petra7:19Kozlová Michaela
3.Čt5.10.2023Sestřičky Praha8:3Veselé Střelky KolínYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela19:10Kučerová Ivana
4.St11.10.2023Slepičí úlet Libčice nad Vltavou8:3Noční můry z Ajeta PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka16:11Prokýšková Eva
4.St11.10.2023Příšerky sro Praha4:7Mártyho andílci PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina10:16Junová Petra
4.St11.10.2023Bizonky z Ajeta Praha8:3Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela18:8Zahradníková Michaela
4.St11.10.2023Pinkies Praha7:4Veselé Střelky Kolín 
20:00Šnejdarová Jitka14:9Kučerová Ivana
5.Čt19.10.2023Mártyho andílci Praha4:7Neškodný koťátka Praha 
20:00Junová Petra13:15Kubinová Nina
5.Čt19.10.2023Sestřičky Praha8:3Příšerky sro PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela18:9Teichnerová Kateřina
5.St25.10.2023Veselé Střelky Kolín2:9Bizonky z Ajeta PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina9:19Kozlová Michaela
5.St25.10.2023Noční můry z Ajeta Praha2:9Pinkies PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva8:20Šnejdarová Jitka
6.St1.11.2023Příšerky sro Praha5:6Veselé Střelky KolínKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina12:15Jirsová Kateřina
6.Čt2.11.2023Sestřičky Praha7:4Neškodný koťátka PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela15:11Kubinová Nina
6.St8.11.2023Slepičí úlet Libčice nad Vltavou1:10Mártyho andílci PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka5:21Junová Petra
6.St8.11.2023Bizonky z Ajeta Praha8:3Pinkies PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela18:10Šnejdarová Jitka
7.St15.11.2023Veselé Střelky Kolín3:8Neškodný koťátka PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina7:18Kubinová Nina
7.St15.11.2023Bizonky z Ajeta Praha7:4Příšerky sro PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela17:11Teichnerová Kateřina
7.Čt16.11.2023Mártyho andílci Praha6:5Noční můry z Ajeta Praha 
20:00Junová Petra13:12Prokýšková Eva
8.St29.11.2023Slepičí úlet Libčice nad Vltavou0:11Veselé Střelky KolínKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:000:22
8.St29.11.2023Neškodný koťátka Praha2:9Bizonky z Ajeta PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina6:18Kozlová Michaela
8.St29.11.2023Noční můry z Ajeta Praha4:7Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva12:16Rajmanová Marcela
8.St29.11.2023Pinkies Praha7:4Příšerky sro Praha 
20:00Šnejdarová Jitka15:10Teichnerová Kateřina
9.St13.12.2023Veselé Střelky Kolín3:8Noční můry z Ajeta PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina9:17Coufalová Kateřina
9.St13.12.2023Příšerky sro Praha6:5Neškodný koťátka PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina13:13Kubinová Nina
9.St13.12.2023Bizonky z Ajeta Praha8:3Slepičí úlet Libčice nad VltavouKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela18:10Váňová Jitka
9.Čt14.12.2023Mártyho andílci Praha4:7Pinkies Praha 
20:00Junová Petra10:14Šnejdarová Jitka
7.Čt4.1.2024Sestřičky Praha5:6Slepičí úlet Libčice nad VltavouYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:14Váňová Jitka
10.St10.1.2024Slepičí úlet Libčice nad Vltavou5:6Příšerky sro PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka12:14Teichnerová Kateřina
10.St10.1.2024Neškodný koťátka Praha2:9Pinkies PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina8:19Šnejdarová Jitka
10.Čt11.1.2024Sestřičky Praha8:3Mártyho andílci PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela17:8Vendišová Ivana
10.St17.1.2024Bizonky z Ajeta Praha9:2Noční můry z Ajeta PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela18:9Coufalová Kateřina
11.St24.1.2024Slepičí úlet Libčice nad Vltavou6:5Neškodný koťátka PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka15:14Kubinová Nina
11.St24.1.2024Noční můry z Ajeta Praha4:7Příšerky sro PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva11:16Teichnerová Kateřina
11.Čt25.1.2024Mártyho andílci Praha3:8Veselé Střelky Kolín 
20:00Junová Petra10:17Kučerová Ivana
11.Čt25.1.2024Sestřičky Praha5:6Pinkies PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:12Šnejdarová Jitka
12.St7.2.2024Veselé Střelky Kolín6:5Sestřičky PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina16:13Zahradníková Michaela
12.St7.2.2024Pinkies Praha6:5Slepičí úlet Libčice nad Vltavou 
20:00Šnejdarová Jitka14:13Váňová Jitka
12.St7.2.2024Neškodný koťátka Praha6:5Noční můry z Ajeta PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina14:15Coufalová Kateřina
12.St7.2.2024Bizonky z Ajeta Praha8:3Mártyho andílci PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela16:10Vendišová Ivana
13.St21.2.2024Veselé Střelky Kolín4:7Pinkies PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina10:17Šnejdarová Jitka
13.St21.2.2024Noční můry z Ajeta Praha7:4Slepičí úlet Libčice nad VltavouKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva15:11Váňová Jitka
13.Čt22.2.2024Sestřičky Praha4:7Bizonky z Ajeta PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:14Kozlová Michaela
13.Čt22.2.2024Mártyho andílci Praha5:6Příšerky sro Praha 
20:00Junová Petra11:14Teichnerová Kateřina
14.St6.3.2024Příšerky sro Praha4:7Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina11:15Zahradníková Michaela
14.St6.3.2024Pinkies Praha4:7Noční můry z Ajeta Praha 
20:00Šnejdarová Jitka9:14Prokýšková Eva
14.St6.3.2024Neškodný koťátka Praha7:4Mártyho andílci PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina17:12Junová Petra
14.St6.3.2024Bizonky z Ajeta Praha8:3Veselé Střelky KolínKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela17:9Jirsová Kateřina
15.St20.3.2024Veselé Střelky Kolín5:6Příšerky sro PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina12:15Teichnerová Kateřina
15.St20.3.2024Pinkies Praha3:8Bizonky z Ajeta Praha 
20:00Šnejdarová Jitka9:17Kozlová Michaela
15.Čt21.3.2024Neškodný koťátka Praha7:4Sestřičky PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina16:13Zahradníková Michaela
15.Čt21.3.2024Mártyho andílci Praha5:6Slepičí úlet Libčice nad Vltavou 
20:00Junová Petra13:15Váňová Jitka
16.St3.4.2024Slepičí úlet Libčice nad Vltavou0:11Sestřičky PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka2:22Zahradníková Michaela
16.St3.4.2024Příšerky sro Praha5:6Bizonky z Ajeta PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina12:15Kozlová Michaela
16.St3.4.2024Noční můry z Ajeta Praha7:4Mártyho andílci PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva15:11Vendišová Ivana
16.St3.4.2024Neškodný koťátka Praha8:3Veselé Střelky KolínPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina16:9Jirsová Kateřina
17.St17.4.2024Veselé Střelky Kolín8:3Slepičí úlet Libčice nad VltavouDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina16:8Váňová Jitka
17.St17.4.2024Příšerky sro Praha9:2Pinkies PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina19:8Šnejdarová Jitka
17.St17.4.2024Bizonky z Ajeta Praha7:4Neškodný koťátka PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela16:10Kubinová Nina
17.Čt18.4.2024Sestřičky Praha7:4Noční můry z Ajeta PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela17:11Prokýšková Eva
18.Čt25.4.2024Noční můry z Ajeta Praha4:7Veselé Střelky KolínKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva9:15Jirsová Kateřina
18.St1.5.2024Slepičí úlet Libčice nad Vltavou4:7Bizonky z Ajeta PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka11:17Kozlová Michaela
18.St1.5.2024Pinkies Praha9:2Mártyho andílci Praha 
20:00Šnejdarová Jitka19:5Vendišová Ivana
18.St1.5.2024Neškodný koťátka Praha7:4Příšerky sro PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina14:11Teichnerová Kateřina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 15:00:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement