Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga KHK východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Lumírkovci Úpice8:10Sparta ÚpiceÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří18:23Hejna Luboš
2.Ne10.9.2023Medvědi Velký Třebešov B5:13Lumírkovci ÚpiceVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Izák Milan18:30Janku Jiří
3.Ne17.9.2023Lumírkovci Úpice7:11Baník Žacléř AÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří17:24Bittner Jaroslav
4.Ne24.9.2023Puškvorec Velké Svatoňovice14:4Lumírkovci ÚpiceVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Rakus Lukáš30:11Janku Jiří
5.Ne1.10.2023Lumírkovci Úpice10:9Piráti od Vlčků RtyněÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří24:20Vlček Jiří
6.Ne8.10.2023Lumírkovci Úpice8:10Dřevěnka BroumovÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří21:24Pirkl Marian
7.Ne22.10.2023Republika Úpice10:9Lumírkovci ÚpiceÚpice Apríl bar, Úpice 
18:00Bedlivý Pavel24:24Janku Jiří
8.Ne29.10.2023Lumírkovci Úpice11:7Medvědi Velký Třebešov AÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří24:20Seidel Lukáš
9.Ne12.11.2023Lelci z Kramolny5:13Lumírkovci Úpice 
14:00Pařízek Jan18:29Janku Jiří
10.Ne19.11.2023Lumírkovci Úpice11:7Baník Žacléř BÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří25:20Fronc Jaroslav
12.Ne3.12.2023Lumírkovci Úpice10:8Prima Česká Skalice BÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří25:23Hradilová Eliška
13.Ne17.12.2023Cukrárna Náchod12:6Lumírkovci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
14:00Felcman Jiří26:14Bíman Aleš
14.Ne14.1.2024Sparta Úpice7:11Lumírkovci ÚpiceÚpice Apríl bar, Úpice 
18:00Hejna Luboš21:25Janku Jiří
15.Ne28.1.2024Lumírkovci Úpice9:10Medvědi Velký Třebešov BÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří23:23Formanová Monika
16.Ne4.2.2024Baník Žacléř A16:2Lumírkovci ÚpiceŽacléř Národní dům hospoda, Žacléř 
13:00Görner Vít33:9Janku Jiří
17.Ne11.2.2024Lumírkovci Úpice4:14Puškvorec Velké SvatoňoviceÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří12:29Rakus Lukáš
18.Ne25.2.2024Piráti od Vlčků Rtyně9:10Lumírkovci ÚpiceRtyně U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší 
16:00Pullmann Lukáš24:24Janku Jiří
19.Ne3.3.2024Dřevěnka Broumov8:10Lumírkovci ÚpiceBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
15:00Wolfová Lenka22:25Janku Jiří
20.Ne10.3.2024Lumírkovci Úpice11:7Republika ÚpiceÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Janku Jiří23:17Mach Miloš
21.Ne17.3.2024Medvědi Velký Třebešov A5:13Lumírkovci Úpice 
14:00Knap Petr17:28Janku Jiří
22.Ne24.3.2024Lumírkovci Úpice10:9Lelci z KramolnyÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Odvárko Roman23:21Pařízek Jan
23.Ne7.4.2024Baník Žacléř B10:8Lumírkovci ÚpiceŽacléř Národní dům hospoda, Žacléř 
14:00Fronc Jaroslav25:20Bíman Aleš
25.Ne28.4.2024Prima Česká Skalice B5:13Lumírkovci ÚpiceČeská Skalice CD bar, Česká Skalice 
14:00Rada Petr17:27Janku Jiří
26.Ne12.5.2024Lumírkovci Úpice11:7Cukrárna NáchodÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Bíman Aleš27:18Semerák Tomáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 19:53:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement