Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga KHK západ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Divočáci Nemyčeves7:11P&R Radim 
14:00Novotný David16:25Havlíček Petr
2.Ne10.9.2023Černý Sup Hajnice14:4Divočáci NemyčevesHajnice Obecní hospoda, Hajnice 
14:00Hampl Milan31:12Novotný David
3.Ne17.9.2023Divočáci Nemyčeves7:11Vítkov Jilemnice 
14:00Novotný David20:25Záruba Jiří
4.Ne24.9.2023Divočáci Nemyčeves5:13Piráti Paluba Dvůr Králové 
14:00Novotný David13:28Petera Ondřej
5.Ne1.10.2023Žraloci Trutnov15:3Divočáci NemyčevesTrutnov Sedmička club, Trutnov 
15:00Hromádko Leoš32:13Novotný David
6.Ne8.10.2023Divočáci Nemyčeves3:15Devills Dolní Bousov A 
14:00Novotný David10:31Hrušovský Pavel
7.Ne22.10.2023Orli Trutnov16:2Divočáci NemyčevesTrutnov Sedmička club, Trutnov 
16:00Mervart Martin32:11Novotný David
8.Ne29.10.2023Divočáci Nemyčeves7:11Vo tečku Vítězná 
14:00Novotný David16:25Lár Jakub
9.Ne12.11.2023Lucky Darts Jičín B13:5Divočáci NemyčevesJičín Štěstí Cafe bar, Jičín 
16:00Mlejnek Miloslav27:16Novotný David
11.Ne26.11.2023Sklípek Vrchlabí16:2Divočáci NemyčevesVrchlabí Sklípek restaurace, Vrchlabí 
16:00Bartoš Jiří32:9Novotný David
12.Ne3.12.2023Divočáci Nemyčeves7:11Kumburk Nová Paka 
14:00Novotný David17:25Ulrich Pavel
13.Ne17.12.2023Devills Dolní Bousov B14:4Divočáci NemyčevesDolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Kabrna Jan30:10Novotný David
14.Ne14.1.2024P&R Radim13:5Divočáci NemyčevesRadim U Růže restaurace, Radim 
14:00Havlíček Petr29:13Novotný David
15.Ne28.1.2024Divočáci Nemyčeves6:12Černý Sup Hajnice 
14:00Novotný David17:28Hampl Milan
16.Ne4.2.2024Vítkov Jilemnice14:4Divočáci NemyčevesJilemnice U Stadionu restaurace, Jilemnice 
15:00Záruba Martin30:12Novotný David
17.Ne11.2.2024Piráti Paluba Dvůr Králové14:4Divočáci Nemyčeves 
14:00Antonín Patrik30:10Novotný David
19.Ne3.3.2024Devills Dolní Bousov A15:3Divočáci NemyčevesDolní Bousov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov 
14:00Stejskal Pavel32:12Novotný David
20.Ne10.3.2024Divočáci Nemyčeves4:14Orli Trutnov 
14:00Novák Petr12:32Kocianová Pavlína
21.Ne17.3.2024Vo tečku Vítězná12:6Divočáci Nemyčeves 
13:00Lár Jakub29:18Novotný David
22.Ne24.3.2024Divočáci Nemyčeves4:14Lucky Darts Jičín B 
14:00Novotný David11:30Mlejnek Miloslav
18.Ne31.3.2024Divočáci Nemyčeves6:12Žraloci Trutnov 
14:00Novotný David15:27Hromádko Leoš
24.Ne14.4.2024Divočáci Nemyčeves7:11Sklípek Vrchlabí 
14:00Novotný David14:24Bartoš Jiří
25.Ne28.4.2024Kumburk Nová Paka13:5Divočáci NemyčevesNová Paka Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka 
14:00Ulrich Pavel28:15Novotný David
26.Ne12.5.2024Divočáci Nemyčeves8:10Devills Dolní Bousov B 
14:00Novotný David18:26Kabrna Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 07:24:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement