Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Bašný David23:23Moravec Jiří
1.Ne3.9.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav20:28Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Malý Petr16:23Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha5:13Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Moravec Jiří18:29Brejcha Jiří
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Davídek Antonín21:24Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Moravec Jiří22:26Schieferdecker Václav
3.Ne8.10.2023Sgt. Pepik's Band Praha12:6Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Moravec Jiří27:16Křepelka Čestmír
3.Ne8.10.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav18:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Březovský Bořivoj17:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023Sgt. Pepik's Band Praha7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří19:25Křepelka Čestmír
5.Ne17.12.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Bašný David23:20Moravec Jiří
5.Ne17.12.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Březovský Bořivoj20:27Moravec Jiří
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha16:2Kaspec Libina (Olomouc)Bulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří33:10Kašpar Jakub
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří27:16Tauš Václav
7.Ne4.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha8:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Lexa Petr22:22Bašný David
7.Ne4.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Kašpar Jakub18:26Moravec Jiří
8.Ne18.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha6:12Mustang BrnoBar Bronx, Tábor 
13:45Hoffmann Martin18:26Bašný David
8.Ne18.2.2024Olympia Tábor5:13Sgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír16:29Moravec Jiří
9.Ne10.3.2024Sgt. Pepik's Band PrahaŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov
11:00
9.Ne10.3.2024Kaspec Libina (Olomouc)Sgt. Pepik's Band PrahaTipsport bar Dukla, Vyškov
13:45
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band PrahaŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5
11:00
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band PrahaFanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5
16:00
11.Ne28.4.2024Kanec MostSgt. Pepik's Band PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7
12:30
11.Ne28.4.2024Sgt. Pepik's Band PrahaDream Team Tornádo JirkovKlub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12.Ne12.5.2024Sgt. Pepik's Band PrahaKaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor
13:45
12.Ne12.5.2024Olympia TáborSgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor
16:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 07:48:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement