Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga KHK východ
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Cukrárna Náchod C6:12Dřevěnka Broumov BNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina16:28Bartoš Stanislav
2.Ne10.9.2023Noví Koně Nahořany9:10Cukrárna Náchod CNahořany Obecní hostinec u Pišty, Nahořany 
14:00Slabý Tomáš23:26Semeráková Kateřina
3.Ne17.9.2023Cukrárna Náchod C4:14Medvědi Velký Třebešov CNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina13:30Chládek Martin
4.Ne24.9.2023Klikaři z Podskalky Úpice10:8Cukrárna Náchod CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
16:00Mannová Alena23:19Semeráková Kateřina
5.Ne1.10.2023Cukrárna Náchod C11:6Grand JaroměřNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina24:14Škoda Ivan
6.Ne8.10.2023Cukrárna Náchod B10:8Cukrárna Náchod CNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
11:00Vlach Jan23:21Tupcová Renata
7.Ne22.10.2023Cukrárna Náchod C5:13UDH Horní RadechováNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina15:28Belák Milan
9.Ne12.11.2023Kremlíci Josefov13:5Cukrárna Náchod CJaroměř-Josefov Soukromý Šipkový klub, Jaroměř - Josefov 
14:00Šeda Zdeněk30:18Semeráková Kateřina
10.Ne19.11.2023Cukrárna Náchod C7:11Zifčák ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina16:25Šulitka Adam
11.Ne26.11.2023Podskaláci Úpice10:8Cukrárna Náchod CÚpice Pod Skalkou restaurace, Úpice 
14:00Černý Jaroslav25:17Semeráková Kateřina
12.Ne3.12.2023Cukrárna Náchod C10:9Jestřábi Velké SvatoňoviceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina24:20Erban Jiří
14.Ne21.1.2024Dřevěnka Broumov B9:10Cukrárna Náchod CBroumov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov 
14:00Bartoš Stanislav22:24Semeráková Kateřina
15.Ne28.1.2024Cukrárna Náchod C11:7Noví Koně NahořanyNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina26:19Slabý Tomáš
16.Ne4.2.2024Medvědi Velký Třebešov C9:10Cukrárna Náchod CVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Chládek Martin25:23Semeráková Kateřina
17.Ne11.2.2024Cukrárna Náchod C10:8Klikaři z Podskalky ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina26:20Mannová Alena
18.Ne25.2.2024Grand Jaroměř8:10Cukrárna Náchod CJaroměř Stylle bar (Grand hotel), Jaroměř 
16:00Kupka David20:26Rýdlo Jiří
19.Ne3.3.2024Cukrárna Náchod C10:8Cukrárna Náchod BNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina23:21Vlach Jan
20.Ne10.3.2024UDH Horní Radechová10:8Cukrárna Náchod CHorní Radechová Hospoda, Horní Radechová 
16:00Belák Milan24:20Semeráková Kateřina
22.So23.3.2024Cukrárna Náchod C12:6Kremlíci JosefovNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina27:18Petrásek Jaroslav
23.Ne7.4.2024Zifčák Úpice7:11Cukrárna Náchod CÚpice Na Veselce hospoda (Zifčák), Úpice 
13:00Šulitka Adam18:25Semeráková Kateřina
24.Ne14.4.2024Cukrárna Náchod C2:16Podskaláci ÚpiceNáchod Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod 
16:00Semeráková Kateřina9:33Černý Jaroslav
25.Ne28.4.2024Jestřábi Velké Svatoňovice13:5Cukrárna Náchod CVelké Svatoňovice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice 
14:00Straka Dominik29:15Semeráková Kateřina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 07:08:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement