Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

29.4.2023| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 51| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
2.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
4.Výtisk Zbyslav CZE023877BDC Virus Opava
5.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
5.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
7.Dušek Marian CZE000215AKaspec Libina
7.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
9.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
9.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
9.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
9.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
13.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
13.Jeřábek Václav CZE067452CPomatenci Hranice
13.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
17.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
17.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov
17.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
17.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
17.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
17.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
17.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
25.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
25.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
25.Jedlička Jan CZE071257BTrefa Olomouc
25.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
25.Mikula Marián CZE069417APomatenci Hranice
25.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
25.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
25.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
33.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Čech Marcel CZE021529BPixely Vsetín
33.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
33.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
33.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk
33.Kimmel Jiří CZE022369BTrefa Olomouc
33.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
33.Řehák Tomáš CZE064666BKožušany- Tážaly
33.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
33.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
33.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
33.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
33.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
33.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
49.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
49.Pěchula Vilém CZE059523BDC Virus Opava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 21:11:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement