Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/121)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

15.11.2013| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci muži| Hráčů: 121| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
4.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
5.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
7.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
7.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
9.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
9.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
9.Tretera Ivo CZE000517Vracovice
13.Hronek Stanislav CZE001494Lišov
13.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
13.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
17.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Lányi Andrej CZE009008BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
17.Réda Martin CZE000437Adamov
17.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
17.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
25.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
25.Engel Jan CZE001158AMostecký Most
25.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Kubík Petr CZE002084BMostecký Most
25.Lorenc Martin CZE008396ŠK Střelky Veltruby
25.Pluhař Jiří CZE026017BKandráčovci Kolín
25.Pokorný Michal CZE000441DMostecký Most
25.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov
33.Hůlka Jiří CZE033109DKarlovy Vary
33.Jermář Marek CZE000315ABohnice Legends Praha
33.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
33.Michalička Patrik CZE034566Úpice
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Partl Michal CZE026106Okříšky
33.Plhal Zdeněk CZE006967AŽraloci Svitavy
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
33.Zdvíhal Evžen CZE035459AAmatéři Písnice
49.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
49.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:39:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement