Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

15.11.2013| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci ženy| Hráček: 56| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
2.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
4.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
5.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
7.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
7.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
9.Pirichová Michaela CZE036210Chomutov
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
13.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
13.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
13.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
13.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
17.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
17.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Koyšová Klára CZE041289Klub Ajeto z.s. Praha
17.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
25.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
25.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
25.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
25.Kačenová Alžběta CZE020831
25.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Zápotocká Beáta CZE031613Veltruby
25.Zoulková Jana CZE033704
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
33.Hrušová Hana CZE034308Luže
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Klašková Sandra CZE025715Praha 8
33.Lindová Olga CZE033106
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
33.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
33.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
49.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
49.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 20:49:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement