Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

16.11.2013| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci ženy| Hráček: 87| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
2.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
3.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
4.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
5.Bláhová Veronika CZE046784ADarts4ever Pšánky
5.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
7.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
7.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
9.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
9.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
13.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
13.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
13.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
13.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Čapková Martina CZE011716Stařeč
17.Kačenová Alžběta CZE020831
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
17.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
25.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
25.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
25.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
25.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
25.Nováková Jana CZE000544Veselí nad Lužnicí
25.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
25.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
25.Zápotocká Beáta CZE031613Veltruby
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
33.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Hrušová Hana CZE034308Luže
33.Javorková Petra CZE039499CDC Motorfans Č. Budějovice
33.Klašková Sandra CZE025715Praha 8
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
33.Koyšová Klára CZE041289Klub Ajeto z.s. Praha
33.Mykhaylova Anastasiya CZE038013Brno
33.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
33.Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice
33.Suchochlebová Markéta CZE039131Jičín
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
49.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
49.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:08:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement