Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

23.9.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 108| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
2.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
3.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
4.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
5.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
7.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
7.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava
9.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
9.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
9.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
9.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
13.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
13.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
13.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
13.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
17.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
17.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
17.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
25.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
25.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
25.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
25.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
25.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
25.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
25.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
25.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
33.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
33.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
33.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
33.Hanušová Pavlína CZE050059CSkarabeus Slatiňany
33.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
33.Kopecká Bohdana CZE044593CSkarabeus Slatiňany
33.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
33.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
33.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
33.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
33.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Loučeň
33.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
33.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
33.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
49.Dlouhá Barbora CZE060521
49.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 07:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 08:08:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement