Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/124)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (SK&KO)

23.9.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 124| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
2.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
3.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
3.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
5.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
5.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
9.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
9.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
9.Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
9.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
9.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
9.Urban Martin CZE055432DŠipkový klub Patřín
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
17.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
17.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
17.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
17.Pilch Gustav CZE000163ASupi Dolní Benešov
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
17.Sojka Jiří CZE002626
Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
17.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
17.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
17.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
17.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
33.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
33.Dostál Radim CZE060679CŠK Radotín
Pecháček Lukáš CZE067809Praha
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
33.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
33.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
33.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
33.Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
Klimáček Michal CZE042363AŠK Plzeňka Praha
33.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
33.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
33.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
Maier Ivo CZE066749CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 04:43:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement