Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/124)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (SK&KO)

23.9.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 124| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
94.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
Falat Aleš CZE072355CSDH Florián Proskovice
63.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
Zezulák Roman CZE008513DC Zmije Třebíč
33.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora
63.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
63.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov
Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov
63.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
63.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
Diviš Libor CZE058449A
94.Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
17.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
9.Urban Martin CZE055432DŠipkový klub Patřín
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
17.Ulrych Jindřich CZE000540ABlack Panthers Luna M. Lázně
Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
94.Tůma Slavoj CZE034925BProdarts club Lipník nad Bečvou
Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
63.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
33.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
33.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
94.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
5.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
94.Šmíd Pavel CZE056797ADC Esa Ostrava
Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
2.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
Bláha Ondřej CZE072044BBastards DC Praha
33.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
17.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
17.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Chrudim
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
5.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
33.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
63.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
17.Sojka Jiří CZE002626
Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
63.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
94.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
33.Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
33.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
94.Rataj Václav CZE057807DKopeček Děčín
Fiala Václav CZE069685CRychlý hroty Praha
33.Pszczolka Radek CZE006168ASupi Dolní Benešov
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
94.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
33.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
9.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
94.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
94.Podnecký Petr CZE051119CZoufalci Mladá Boleslav
Jánský Marek CZE056143DIM5 Horoušany
94.Pluhař Vladimír CZE000732BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Dražka Jiří CZE060768BŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
63.Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
17.Pilch Gustav CZE000163ASupi Dolní Benešov
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
63.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
63.Pěchouček Dušan CZE021874BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Radim CZE045854BŠK BSOD 334 01 Přeštice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 22:24:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement