Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

14.10.2023| Dolany - Sportovní klub Véska| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 50| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
2.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
3.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
4.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
5.Bajgar Vojtěch CZE052158AOlomoučtí vlci
5.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
7.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk
7.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
9.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
9.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
9.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov
13.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
13.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
13.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
17.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
17.Holiš David CZE031306CProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Nekl Martin CZE052398Dolany
17.Příhoda Martin CZE076370Hraničné Petrovice
17.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
17.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Toška Robert CZE059256BDC Virus Opava
25.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
25.Pop Martin CZE073023CPomatenci Hranice
25.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
25.Šedivý Jan CZE057315CThe Snakes Šumperk
25.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
25.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
25.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
25.Vala Dominik CZE069066BRudyho Sportbar Mikulovice
33.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Černošek Marek CZE078415Věrovany Rakodavy
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Jeřábek Václav CZE067452CPomatenci Hranice
33.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
33.Krška Jan CZE068459BPsí Vojáci Bučovice
33.Kuhn Josef CZE069568DPříšerky Šternberk
33.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
33.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Parma Lukáš CZE074297DPitbull Senice na Hané
33.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
33.Pravda Vojtěch CZE051833CPohodáři Olomouc
33.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
33.Šurkal Martin CZE060062BHelios Olomouc
33.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
49.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
49.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 18:10:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement