Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/90)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (SK&KO)

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 90| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
9.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
9.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
9.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
9.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
9.Zajíčková Lucie CZE047571ALipánci Přehvozdí
Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
17.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
17.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
17.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
17.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
17.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Litoměřice
17.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
17.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
17.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
17.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
17.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
33.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
33.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
Novotný Jaroslav CZE042199Bystřice n P.
33.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
33.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Marvalová Dana CZE060284DC Pinkies Praha
Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
33.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
33.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
Leinveber Zdeněk CZE062766CKlub Ajeto z.s. Praha
33.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
45.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
45.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
45.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
45.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
45.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
45.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 23:57:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement