Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 52| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít
33.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
9.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
17.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
33.Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Patřín
33.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
33.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
17.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
9.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
33.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
33.Přívozníková Veronika CZE067643CDart(s) Vejdři Úvaly
17.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
17.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
33.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
9.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané
3.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
17.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
5.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Patřín
33.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
1.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
9.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
33.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
33.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
33.Křepelková Simona CZE048773BDříteň
33.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
33.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
3.Zajíčková Lucie CZE047571ADart(s) Vejdři Úvaly
5.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
5.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
9.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
5.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
33.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
9.Czudková Ivona CZE006173CAligators Návsí
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.6.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 00:48:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement