Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
2.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Evaň
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
9.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
9.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
17.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Chaloupky
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
17.Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
17.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
17.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
17.Štecha Oldřich CZE002151BAkademie DC Praha
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
17.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
33.Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
33.Eigl Marian 2005CZE072214CPivní Jistota Praha
33.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Hubala Marcel CZE051276ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Hubala Marek CZE048886ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Leinveber Zdeněk CZE062766CKlub Ajeto z.s. Praha
33.Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 14:19:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement