Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-100/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
33.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
33.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
33.Souček Petr CZE010229BStřelci Český Krumlov
33.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
33.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
33.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
33.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
33.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
33.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
33.Vlasák Jan CZE047605ALas Vegas Jablonec n/N.
33.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
65.Andrle Antonín CZE069141DBejci Býčkovice
65.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
65.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
65.Bogyai Viktor CZE050904AProti proudu Praha
65.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
65.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
65.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
65.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
65.Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora
65.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
65.Dekoj David CZE063027DBejci Býčkovice
65.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
65.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
65.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
65.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
65.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
65.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
65.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
65.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
65.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
65.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová
65.Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
65.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
65.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
65.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha
65.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
65.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
65.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
65.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
65.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
65.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 01:11:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement