Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora
33.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
33.Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
65.Schovánek Luděk CZE068651Predotice
33.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
65.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
65.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
65.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
65.Bogyai Viktor CZE050904AProti proudu Praha
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
129.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
65.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
129.Cikánek Luboš CZE048885ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
65.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
3.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
129.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
65.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
129.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
65.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
65.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
33.Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
65.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
9.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Evaň
65.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Hubala Marcel CZE051276ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Hubala Marek CZE048886ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
129.Kotůlek Lukáš CZE056531APomatenci Hranice
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
65.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
65.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
65.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
5.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 13:39:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement