Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Andrle Antonín CZE069141DBejci Býčkovice
33.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
17.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
65.Dekoj David CZE063027DBejci Býčkovice
65.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
65.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun
129.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
129.Parma Lukáš CZE074297DPitbull Senice na Hané
65.Pokorný Lukáš CZE051208DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
65.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
33.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
129.Viňanský Daniel CZE077630DHospůdka U Kočky Svinov
65.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
129.Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
65.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
65.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
65.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
33.Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
33.Eigl Marian 2005CZE072214CPivní Jistota Praha
65.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
129.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
65.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha
33.Leinveber Zdeněk CZE062766CKlub Ajeto z.s. Praha
33.Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
129.Podnecký Petr CZE051119CZoufalci Mladá Boleslav
17.Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
129.Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro
33.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
129.Šimko Vojtěch CZE061265CCasablanca D.C. Tábor
65.Vilím Radek CZE006720CPostřižínský expres Veleliby
17.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
129.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
65.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
65.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová
65.Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
65.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
65.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
129.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
65.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
17.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
129.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
129.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 15:48:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement