Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
129.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
65.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
17.Štecha Oldřich CZE002151BAkademie DC Praha
33.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
17.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
33.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
129.Slavík Tomáš CZE062434BBastards DC Praha
129.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
65.Andrle Antonín CZE069141DBejci Býčkovice
65.Dekoj David CZE063027DBejci Býčkovice
129.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice
65.Rustler Tomáš CZE070716ABlack Panthers Luna M. Lázně
33.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
65.Kadlec Milan CZE034621BCannabis 666 Žebrák
65.Zíma Radek CZE021755BCannabis 666 Žebrák
129.Šimko Vojtěch CZE061265CCasablanca D.C. Tábor
33.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
17.Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
65.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
129.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
65.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
33.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
33.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
65.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
129.Vyhnanovský Michal CZE060876BDC Podlesáci Králův Dvůr
129.Cikánek Luboš CZE048885ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Hubala Marcel CZE051276ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Hubala Marek CZE048886ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
129.Novotný Tibor CZE057130ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Pokorný Lukáš CZE051208DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Voborník Pavel CZE048274ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
65.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
17.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov
65.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
65.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
17.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
17.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
129.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 16:15:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement