Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
65.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
65.Pavelek Michal CZE030278AŽabaři Olomouc
129.Podnecký Petr CZE051119CZoufalci Mladá Boleslav
33.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
65.Štábl Patrik CZE016309AZlatý Barbaři Praha
65.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
129.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
65.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová
129.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
65.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
129.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
33.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
65.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
65.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
65.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
129.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
65.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
129.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
65.Zloch Vojtěch CZE052344BWFS Evaň
129.Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
65.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
65.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
65.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
65.Němeček Petr CZE004998AThe Badgers Kostelec n/O
65.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
65.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
9.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
65.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
9.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
65.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Vykysalý Radek CZE022400AŠK Šipkaři Sedlec
33.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
65.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun
33.Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
65.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
65.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
65.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
129.Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro
65.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 15:47:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement