Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
65.Andrle Antonín CZE069141DBejci Býčkovice
33.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
65.Bajer Jaromír CZE028888AŽabaři Olomouc
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
65.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
65.Bogyai Viktor CZE050904AProti proudu Praha
129.Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
65.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
129.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
17.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
65.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
129.Cikánek Luboš CZE048885ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
65.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
3.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
65.Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora
129.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
65.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
129.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
65.Dekoj David CZE063027DBejci Býčkovice
65.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
65.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
65.Duda Ladislav CZE064864CPitbull Senice na Hané
129.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
65.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
33.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
33.Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
33.Eigl Marian 2005CZE072214CPivní Jistota Praha
33.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
33.Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
65.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
65.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
65.Gregar Pavel CZE049227AZippo team Štít
33.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň
9.Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Evaň
65.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
65.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
65.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
129.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Hubala Marcel CZE051276ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Hubala Marek CZE048886ADC Speed Flies Kostelec nad Labem
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 14:19:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement