Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži

3.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 155| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
65.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
65.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
129.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
65.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
33.Šimko Viktor CZE000762Chýnov
33.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
65.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
129.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
65.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Štecha Oldřich CZE002151BAkademie DC Praha
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
129.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
33.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
65.Němeček Petr CZE004998AThe Badgers Kostelec n/O
65.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
129.Špírek Pavel CZE006340AProti proudu Praha
65.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
65.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
65.Vilím Radek CZE006720CPostřižínský expres Veleliby
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
65.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
65.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
33.Souček Petr CZE010229BStřelci Český Krumlov
65.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun
129.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
33.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
33.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha
17.Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
65.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
65.Štábl Patrik CZE016309AZlatý Barbaři Praha
5.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
65.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
65.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice
129.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
33.Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 01:12:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement