Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (SK&KO)

4.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 94| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
2.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
3.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
5.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
9.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
9.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
9.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
17.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
17.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
17.Czudková Ivona CZE006173CAligators Návsí
17.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
17.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
17.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
17.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
17.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
33.Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby
33.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
33.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
33.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
33.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová
33.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
33.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
33.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Loučeň
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
33.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
33.Zajíčková Lucie CZE047571ALipánci Přehvozdí
47.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
47.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
47.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
47.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 00:19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement