Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket muži (DKO)

15.11.2014| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Hráčů: 155| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
7.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
7.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov
9.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
13.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
13.Nitka Jiří CZE029784Moravičany
13.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
17.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
17.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
25.Abadžiev Richard CZE000702Brno
25.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
25.Fiala Stanislav CZE045099BNepřátelé bobří hráze Praha
25.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
25.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
25.Skála Walter CZE000787Zlín
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
25.Šír Vlastimil CZE044554AEX Liberec
33.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
33.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
33.Drápela Broňa CZE033987Koclířov
33.Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
33.Kopecký Michal CZE040274Beroun
33.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
33.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Kubále Jiří CZE032568CVildštejňáci Skalná
33.Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín
33.Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Reil David CZE000020APrevíti Praha
33.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
33.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Vávra Jiří CZE001676BThe Devills Dolní Bousov
49.Amler Vladimír CZE001999Praha 9
49.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 20:55:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement