Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy

20.1.2024| Dobroměřice - KD| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráček: 30| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
2.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov
3.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
4.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
5.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník
7.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
7.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
9.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
9.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.
9.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
9.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
13.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
13.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
13.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
13.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
17.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
17.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
17.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín
17.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín
17.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
17.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
25.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín
25.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
25.Marešová Pavlína CZE076858DH&H Project Most
25.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
25.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky
25.Rosáková Kateřina CZE076672DWFS Evaň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 16:30:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement