Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy

20.1.2024| Dobroměřice - KD| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráček: 30| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
17.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
13.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
5.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
3.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
9.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
2.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov
13.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
1.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
9.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
4.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
7.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
13.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
25.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
25.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
17.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
13.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
25.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky
5.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník
7.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
25.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín
9.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.
17.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
17.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín
17.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín
25.Marešová Pavlína CZE076858DH&H Project Most
9.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
25.Rosáková Kateřina CZE076672DWFS Evaň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 12:36:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement