Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy

20.1.2024| Dobroměřice - KD| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Baráková Markéta| Hráček: 30| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
3.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
9.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
2.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov
7.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
13.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
17.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
9.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
25.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
1.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
25.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
4.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
13.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
5.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
9.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
17.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
17.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
7.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
17.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
13.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
13.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
17.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín
17.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
5.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník
9.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.
25.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín
25.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky
17.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín
25.Rosáková Kateřina CZE076672DWFS Evaň
25.Marešová Pavlína CZE076858DH&H Project Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 20:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 20:37:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement