Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Reg. Master Pardubicko - dvojice muži

20.1.2024| Chrudim - Cleopatra| Dvojice muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Dvojic: 24| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.
Motyčka Jakub CZE033900BŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky
Kouba Petr CZE027610DSací Komando Bučina
17.Macák Jan 1969CZE018053DZákladna Luže
Bahrij Josef CZE078575DVoklik Benátky
17.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousek Luděk CZE053990CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Pavlas Martin CZE069728BŠK Jezbořice
Šobr Miloslav CZE028635BU Ajšíra Studnice
17.Pidima Petr CZE042013DDarda Radim
Pátek Martin CZE067401AFaraon Hlinsko
17.Popelka Radek CZE061331BKleopatra Chrudim
Doležal Petr CZE054600ABlack Horses Pardubice
17.Routner Roman CZE013641CŠtamgasti Luže
Koukal Petr CZE016005DZákladna Luže
13.Bouška Jan CZE074538DDarda Radim
Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
13.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.
13.Langr Ondřej CZE060443BHornets Darts Pardubice
Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
Kalaš Vladimír CZE005391BDarda Radim
9.Jelínek Radek CZE003293DZvoníci Krásné
Ceral Jakub CZE079143BKleopatra Chrudim
9.Opavský Simon CZE069841AKlášterní Mniši Slatiňany
Grgurevič Patrik CZE070628AKlášterní Mniši Slatiňany
9.Tomiška Jiří CZE005065CŠipkaři Lány
Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
7.Liška Jakub CZE074954ATrefa "21" Chrudim
Svoboda Petr CZE018804ATrefa "21" Chrudim
7.Macák Jan 1989CZE019440AExtrém Šilinkův Důl
Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl
5.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
5.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Chrudim
4.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Chrudim
Koráb Martin CZE000500AExtrém Šilinkův Důl
3.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
2.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
Dobšíček Jan CZE021441AU Ajšíra Studnice
1.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 19:07:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement