Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

22.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 79| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
2.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
3.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
3.Sedláčková Jana CZE047936Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
5.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
5.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
5.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
9.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
9.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
Trousil Marek CZE042579DDarts Club Náměstíčko Most
17.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
Hendrych Daniel CZE042296CJičín
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
17.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
17.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
17.Skoumalová Jaroslava CZE052805CLožisková mafie Pšov
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Pecina Vojtěch CZE051824BPiráti z Ruprechtic
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
17.Vosiková Sandra CZE051478BDo roka a do dne J.Hradec
Vosika Radek CZE050285BDC Rožmitál na Šumavě
17.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
17.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
33.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
33.Bolek Miluše CZE052325Plzeň
Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
33.Bordáčová Kateřina CZE053209Rožmberk nad Vltavou
Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Dlouhá Barbora CZE060521
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Handlová Klára CZE053800A
Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
33.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
33.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Krejčí Markéta CZE049938Brno
Ruiner Martin CZE049937Brno
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Kindl Martin CZE052511BArsenal Most
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
Vondrák Miroslav CZE056477ACerberos Netín
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.6.2024 21:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.6.2024 21:44:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement