Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-79/79)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

22.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 79| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Melicharová Nicol CZE056427BVelký Třebešov
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
33.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Pošík Martin CZE035261CShadow Darts Pardubice
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Pekařová Alice CZE050148Brno
Přibyl Pavel CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
33.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
33.Tučková Markéta CZE061219Jihlava
Vondra Aleš CZE063135Jihlava
33.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
33.XXXKunčar Klára CZE061224A
Vondrák Miroslav CZE056477ADarts Club Přibyslav
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
65.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
65.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno
Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
65.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín
65.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
65.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
65.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno
Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
65.Pokorná Bronislava CZE056495Horní Bříza
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
65.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
65.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Rosík Jan CZE031702BProdarts club Lipník nad Bečvou
65.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
65.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
65.Vrbková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno
Augustýn Jiří CZE041554CDesperados Brno
65.Zapletalová Veronika CZE047143BNo Men Prostějov
Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 21:35:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement