Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mládež

24.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 16| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
1.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
2.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník
Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
3.Hájek Šimon CZE060671AElita Jičín
Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
3.Vlček Daniel CZE060678AZlatý Barbaři Praha
Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
5.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
Deml Martin CZE061595BMimoni Chudeřice
5.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
5.Jírů Veronika CZE055325České Budějovice
Lukšová Šárka CZE053629Branišov
5.Šustrová Adéla CZE062162CŠK Stolinka Nový Bydžov
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Jiroušková Nela CZE064441CKlikaři z Podskalky Úpice
Rážová Marie CZE064444Rtyně v Podkrkonoší
9.Poloch Jakub CZE057050BBabráci z Ostravy
Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
9.Rážová Leontýna CZE064443CRtyně v Podkrkonoší
Pekáriková Anna CZE062220Opatov
9.Rychecká Julie CZE049501Dušejov
Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov
9.Šoltys Tomáš CZE060600Praha
Lelek Petr CZE064886Hlinsko
9.Válek Jakub CZE050583AŠK Těmice
Válek Tomáš CZE057582Kamenice nad Lipou
9.Verner Denis CZE065711Rtyně v podkrkonoší
Ďurica Sebastian CZE065916Červený Kostelec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 23:28:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement